JPS virusmaker

Go down

JPS virusmaker

Post  Admin on Fri Feb 06, 2009 1:05 pm

Mund te beni viruse te llojeve te ndryshme. Vetem zgjidhni funksionin qe do te beje virusi dhe gjithcka ecen. Gjithashtu virusit mund ti bashkangjisni dhe worm me nje emer te cilin e vendosni ju.

Download: megaupload.com RDJVITCK
avatar
Admin
Admin

Posts : 23
Join date : 2009-02-05
Age : 29
Location : Albania,Kukes

View user profile http://s-electronics.tk

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum