SI te prishim nje web (trik)

Go down

SI te prishim nje web (trik)

Post  Admin on Mon Feb 09, 2009 2:35 am

Hapni nje faqe te cilen doni te prishni (trik) dhe vendoseni kete link (javascript:document.body.contentEditable ='true'; document.designMode='on'; void 0) ne browser pasi te hapet faqja. dhe tani ju mund te ndryshoni cte doni.
avatar
Admin
Admin

Posts : 23
Join date : 2009-02-05
Age : 29
Location : Albania,Kukes

View user profile http://s-electronics.tk

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum