Si te ndaloni serverin qe tju shohe se cfare beni

Go down

Si te ndaloni serverin qe tju shohe se cfare beni

Post  Admin on Mon Feb 09, 2009 2:22 am

Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafe Me pa cafre beni
nese jeni ne ndonje Internet Caffe dhe doni qe mos tju shohin nga serveri athere shkoni ne MyNetwork Places me tastin e djatht Properties pastaj Local Area Conection prap me tast te Djatht Properties pastaj shkoni ne menyne Advanced she e keni aty Internet Conecctionn Firewall e leni ate Shenjen aty(tik) dhe Ok.
dhe u be tani, nuk mund tju kontrolloj prej PC Server por ky trik eshte jo vetem ne internet caffe por edhe neper pc personal.(Firewall)
avatar
Admin
Admin

Posts : 23
Join date : 2009-02-05
Age : 29
Location : Albania,Kukes

View user profile http://s-electronics.tk

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum